"PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ"

Akcja, która prowadzona jest w bibliotece przez cały rok szkolny.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Wszystkich czytelników i sympatyków książek zapraszamy do wzięcia w niej udziału. Jeśli macie w domu książki, z których już nie korzystacie, podzielcie się nimi ze swoimi koleżankami i kolegami. W książkę wpiszcie dedykację. Dzięki temu pozostawicie po sobie miłą pamiątkę w szkole, a biblioteka wzbogaci swój księgozbiór. Wystarczy nawet jedna uwolniona lektura z własnej kolekcji, aby książka żyła dłużej.

Nie zapomnijcie zapytać rodziców o zgodę!3

W zamian za podarowane pozycje otrzymacie od nas uwagę pozytywną.

Darczyńcom z ubiegłych lat gorąco dziękujemy za podarowane pozycje książkowe. Dzięki nim udało nam się znacząco rozszerzyć księgozbiór  na potrzeby naszych uczniów.

Darczyńcy w roku szkolnym 2015/2016

• Natalia Woźniak - 3b
  • Kustra Paulina - 2a
  • Michał Muszyński - 1b
  • Pani Beata Wargacka

Darczyńcy w roku szkolnym 2014/2015

• Biblioteka Pedagogiczna w Zwoleniu - (24 książki)
  • Julia Choroś - 1c
  • Paulina Czarkowska - 1c
  • Weronika Komisarska - 1c
  • Aleksandra Choroś - 3d
  • Pani Bożena Bednarczyk - (40 książek)
  • Mateusz Kącki - 2a

Darczyńcy w roku szkolnym 2013/2014

• Agata Rozwadowska - 3d (ok. 100 książek)
  • Anna Dębek - 1b
  • Krawczyk Natalia - 2d
  • Karol Bąk - 3b
  • Bartosz Kowalski - 3a

Grafika ze strony: https://pixabay.com/pl/ksi%C4%85%C5%BCki-stos-dowiedz-si%C4%99-wi%C4%99cej-1015595/ autor: Marco Lachmann-Anke; udostępniona na licencji CC0 Public Domain (Darmowy do użytku komercyjnego. Nie wymaga przypisania.)